Сьогодні
14.12.2019


18:21

У 5–11 класах
сьогодні
вихідний
У 1-х класах
сьогодні
вихідний
У 2-4 класах
сьогодні
вихідний
Розклад дзвінків
у 5–11 класах:


1-й урок: 08:30 – 09:15

2-й урок: 09:25 – 10:10

3-й урок: 10:25 – 11:10

4-й урок: 11:25 – 12:10

5-й урок: 12:30 – 13:15

6-й урок: 13:25 – 14:10

7-й урок: 14:15 – 15:00

8-й урок: 15:05 – 15:50

п\п

Назва гуртка

Напрямок діяльності гуртка

Керівник

Фах

Оплата

К-ть діт.

Вік дітей

Режим роботи по кожній групі

1.

Загін ЮІР

інші

Володіна Т. Ю.

учитель заруб. літ.

б/к

13

середня школа

ПН 15.00–15.45

2.

Загін юних пожежників

інші

Габора Л. І.

учитель англ. мови

б/к

15

середня школа

ЧТ 15.00–15.45

3.

Агітбригада «Молодь обирає здоров’я!»

інші

Чікіна О. В.

учитель української мови та літератури

б/к

26

середня школа

СР 15–15.45

4.

Шахи

інші

Андрущак М. Ю.

тренер

0,25

20

молодша школа

ВТ 16.15–17.00

ЧТ 15.00–17.00

5.

Вокального співу (ансамбль «Джерельце»)

худ.-естет.

Найденко Н. Р.

вч. музики

0,25

10

10

молодша школа

середня школа

ВТ 16.15–17.00

СР 15.10–17.00

ЧТ 16.10–18.00

6.

Вокального співу (ансамбль «Співаночка»)

худ.-естет.

Карпенко Г. В.

методист БДТ

б/к

40

основний рівень Ігр.

основний рівень І гр

основний рівень І гр.

основний рівень ІІг.

індивідуальний вокал

основний рівень І, ІІгр.

ВТ 13.15–14.00

СР 13.15–14.00

СР 14.15–15.00

СР 15.15–16.00

СР 16.15–17.00

ЧТ 13.15–14.00

7.

Математичний «Кенгуру»

досл.-експер.

Яременко В. А.

учитель математики

0,13

10

середня школа

ВТ 15.00–16.00

ЧТ 15.00–16.00

8. 

Заочна фізико-математична школа

досл.-експер.

Владимирова Т. В.

учитель фізики

0,12

10

середня школа

ПН 15.00–16.00

ВТ 15.00–16.00

9.

«Сходинки до інформатики»

Наук.-техн.

Логаніхіна І. М.

уч. інформатики

0,25

20

середня школа

старша школа

ПН, ВТ
15.15–16.00

16.15–17.00

10.

«Цікава іноземна мова»

Гуманітарний

Машкіна Т. І.

керівник гуртка

0,25

20

млодша школа

ПН15.00–16.30

ВТ 14.00–15.30

ЧТ 14.00–14.45

11.

«Школа рок-н-ролу» Хореографія

Фізк.-спорт.

Потьомкіна І. Г.

учитель фізкультури

0,25

20

старша школа

ВТ, СР 16.15–17.15

Спортивна зала

ВТ, СР 17.15–18.00 актова зала

12.

Регбі

Фізк.-спорт.

Дідович В. Д.

тренер ДЮСШ

ДЮСШ

20

середня школа

старша школа

ПН 17.00–19.00

СР 17.15–21.00

ПТ 17.00–19.00

(великий зал)

13.

Школа олімпійського резерву Дерюгіних

Фізк.-спорт.

Курінна Н. Е.

тренер ДЮСШ

ДЮСШ

15

15

молодша школа

середня школа

ПН 16.30–18.30 мал. зал

19.00–21.00

вел.зала

ВТ 17.15–21.00 вел. зал

16.30–19.30

мал зал

СР 16.30–19.30

мал зал

ЧТ-17.00–21.00

вел зал,

16.30–19.30

мал зал

ПТ 19.00–21.00

вел зал,

16.30–18.30

мал зал

СБ 09.00–15.30

мал. зал

09.00–15.30

вел. зал

14.

Плавання

Фізк.-спорт.

Лаврентьєва Л. М.

учитель фізкультури

1 ст.

60

молодша школа

середня школа

ПН, СР. ПН

15.00–18.30

ВТ, ЧТ 15.00–18.00

15.

Теніс

Фізк.-спорт.

Словцов О. І.

керівник гуртка

0,25

10

молодша школа

середня школа

ВТ.14.30–16.10

ПТ. 14.30–16.10

16.

Бойові мистецтва

Військово-патріотичний

Подстєвой О. В.

керівник гуртка

0,25

15

молодша школа

середня школа

ПН 15.30–17.00

СР14.40–16.30

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Оплата доменних імен та хостингу
забезпечується Благодійною організацією
«Фонд “Освіта ІІІ тисячоліття”»