Інструкція для учнів щодо дій під час сигналу «Повітряна тривога»

• ПІД ЧАС УРОКУ

1. За допомогою класного керiвника заздалегідь ознайомитись зі шляхами евакуації з кожного кабінету, актового, спортивного залів, де проводиться урок.
  2. Після ввімкнення сигналу «Повітряна тривога» (повідомлення в системі оповіщення школи, додатках «Киïв цифровий», «Повітряна тривога», звуках сирен) негайно припиняється урок, учитель сповіщає учнів про необхідність евакуації. Учні уважно слухають та виконують всі інструкції вчителя.
  3. Учні шикуються парами, беруть з собою мобільний телефон та пляшку питної води, документи, гроші. Всі особисті речі залишаються в класі.
  4. Під керівництвом вчителя учні залишають кабінет, дотримуються тиші (в тому числі не користуються мобільними телефонами) під час слідування до тимчасового укриття.
  5. В укритті без паніки учні займають мiсця, що виділено для кожного класу, та перебувають у відведеній зоні тимчасового сховища.
  6. Під час перебування в укритті учні дотримуються порядку та правил поведінки.
  7. Учні не залишають укриття до сигналу «Відбій повітряної тривоги».
  8. Після відбою учні організовано повертаються до класу.

• ПІД ЧАС ПЕРЕРВИ

1. Негайно прямувати до кабінету, де відбуватиметься урок за розкладом та чекати на вчителя.
  2. Учитель здійснює процес евакуації, описаний у розділі I.3. Під час перебування в їдальні процес харчування переривається, учень повертається до класу, евакуація здійснюється під наглядом педагога.

• ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ В УКРИТТІ

1. Зберігати тишу та спокій, дотримуватись інструкцій вчителя та уважно слухати його.
  2. Перебуваючи в укритті, додатково повідомляти батьків про це не потрібно, це зроблять класнi керiвники.
  3. Не залишати укриття до сигналу «Відбій повітряної тривоги».