ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ:

(0,4 ст.)

Резюме та додаткова інформація на запит: info@school17.kiev.ua
Viber: +380502661845 (9:00–17:00)

З 14 вересня строком мінімум на два тижні Київ потрапляє до «помаранчевого» рівня карантину. На цей час навчальний процес у закладах дошкільної та загальної шкільної освіти не припиняється. Наша школа продовжує освітній процес з особливостями, про які сказано в документах до початку навчального року.

ГОЛОСУВАННЯ
ЗАКІНЧЕНО :-(

Платформою електронного журналу/щоденника нашої школи є human.ua

Для приєднання учнів та співробітників школи до електронного простору додано відповідні списки. Декому на електронну пошту вже надійшов лист, як показано нижче на зразку.

Приєднання для початкових класів є обов’язковим, для середньої та старшої школи рекомендованим та вкрай корисним.

Для приєднання до платформи слід виконати інструкції, зазначені в листі. Для різних родичів, що навчаються-працюють у школі, електронні адреси мають бути унікальними (неповторними).

Якщо запрошення не надійшло, слід через класного керівника переконатися, що відповідна електронна адреса відома адміністратору і пов’язана з відповідним прізвищем, іменем, по батькові.

Посилання на керівництво користувача системи (не потребує реєстрації).

Вартість:
У рамках співпраці HUMAN з КМДА використання та підтримка системи HUMAN Школа є безкоштовним для всіх комунальних шкіл міста Києва.

Контакти:
З будь-яких питань звертайтесь за телефоном до розробників +38 (098) 446-72-31