Спеціалізована школа № 17

Подільського р-ну м. Києва
з поглибленим вивченням математики


ЗАПРОШУЄМО
НА
РОБОТУ:
 

— учителя англійської мови

Резюме та додаткова інформація на запит: info@school17.kiev.ua
(044) 298-23-10, запитати секретаря.

 

Блискавичний старт у «Відкритому світі». Перемога у конкурсі 2000 шкіл.

 

vsvit02vsvit03

vsvit04vsvit06

Любі друзі!

Суть проекту «Відкритий світ» полягає у створенні національної освітньої інформаційної мережі на основі сучасних бездротових технологій, стандартизації та уніфікації методик навчання, створенні централізованої системи навчання та оцінки знань учнів, а також впровадженні інформаційно-комп’ютерних технологій у систему управління освітніми установами. Проектом передбачається, що до 2015 року всі загальноосвітні навчальні заклади України будуть забезпечені сучасним мультимедійним та комп’ютерним обладнанням і підключені до швидкісного Інтернету. Буде також створено єдиний електронний портал навчальних ресурсів.

Нині стартував другий етап цього масштабного починання. Вже 54 загальноосвітні школи з усіх регіонів України отримали мультимедійні комплекси, комп’ютери для вчителів, пристрої для учнів, цифрові лабораторії тощо.

Саме на цьому етапі до конкурсу приєдналася наша школа.

На сьогодні проектом охоплено близько 5 тисяч шкіл. Від педагогічних колектив та учнів умови конкурсу вимагають виконання певних зобов’язань. Наша школа документально підтвердила свою участь у конкурсі повним пакетом необхідних документів та власноруч створеним рекламним відоефрагментом.

Другий етап передбачає матеріально-технічне оснащення школи.


 Чудові творчі роботи наших учнів та запальний канкан відчайдушних вчителів вразили авторитетне міжнародне журі конкурсу «Відкритий світ». Перше місце в Києві та п’яте по Україні — це наша блискавична перемога!


Ми вдячні всім учням та їхнім батькам, родичам та знайомим, які підтримали нас та приєдналися до спільної боротьби за право отримання нового комп’ютерного класу. Кожний ваш click на YouTube був маленькою сходинкою до майбутньої перемоги. 

PR кампанія була проведена за всіма правилами тактики та стратегії, наші технології можна з успіхом застосовувати у наступних президентських виборах ;) та чекати беззаперечноі перемоги навіть без застосування чорного піару та фальсифікацій ;) 

Кількість учнів у школі — лише 525, а переглядів на YouTube — п'ять тисяч. Тобто кожний підняв власний рейтинг у 10 разів!

Куди там політикам? ;) Нехай нам заздрять усі майбутні учасники президентських перегонів ;)

Слава Україні!

Слава нашим юним героям! 

Велика вам дяка за підтримку!

 

vsvit-1

 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Оплата доменних імен та хостингу
забезпечується Благодійною організацією
«Фонд “Освіта ІІІ тисячоліття”»