Додано регламент роботи школи з 1 вересня 2020 р.

Шановні учні нашої школи та їхні батьки!

Адміністрація та педагогічний колектив просить з розумінням поставитися до можливих збоїв, нестиковок та проблем у ході організації та проведення дистанційного навчання. Дуже складно створити і розбудувати те, в чому не маємо ніякого досвіду. Якщо створення системи тривало всі канікули і продовжується зараз, то з початком IV чверті разом з уроками розпочався процес, який в програмуванні називається відладка (DEBUGGING). Лише в процесі реального використання можна встановити і усунути всі недоліки достатньо складної системи.

Просимо також підтримувати зв’язок з класними керівниками як з проміжною організаційною ланкою в межах свого класного колективу, дотримуючись меж робочого часу (з понеділка по п’ятницю, з 9-ї до 16-ї години).

Для тих, хто ще планує зареєструвати дитину на освітньому сайті школи, просимо не виконувати ПОВТОРНІ реєстрації, а дочекатися підтвердження первинної. Якщо електронний лист для підтвердження не надходить (наприклад, на скриньки *@ukr.net), підтвердження здійснюється адміністратором системи "вручну". Подвійні акаунти будуть видалятися. Також просимо при реєстрації зазначати ім’я та прізвище дитини, а не батьків чи родичів-власників електронної адреси винятково українською (не англійською і не російською) мовою.

Переможемо разом!

ПІД ЧАС ПРИЗУПИНЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ
НАВЧАННЯ НЕ ПРИПИНЯЄТЬСЯ

Виконання навчальних планів освітніх програм здійснюється шляхом використання таких форм дистанційного навчання:

E-mail дистанційне навчання (листування учителя і учнів через мережу Інтернет)

навчання на платформах соціальних мереж

(FaceBook, Офіс 365 тощо) створені окремі групи, на яких учитель розміщує навчальні матеріали, як свої власні матеріали, так і матеріали інших авторів з теми, що розміщені в Інтернеті.

Також повідомляємо, що вся інформація про електронні освітні ресурси для учнів та вчителів розміщена на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка ippo.kubg.edu.ua

та на сайті «Столичний центр відкритої освіти» vo.ippo.kubg.edu.ua

До уваги учасників освітнього процесу!

З 16 березня 2020 року телеканалом ТРК «Київ» 2 години ефірного часу буде відведено для проведення телеуроків: 4 телеуроки по 30 хвилин з різних предметів спрямовано першочергово для учнів випускних 9-х та 11-х класів. Слідкуйте за програмою.

Через Інтернет телеканал можна переглядати, використовуючи он-лайн список відтворення http://hls-kyivtv.cdnvideo.ru/kyivtv/kyivtv2.sdp/playlist.m3u8 за допомогою плейерів:

VLC Media Pleyer Home Player Classiс та інших.

1.     ІППО створено каталог електронних освітніх ресурсів для учнів та вчителів urok.ippo.kubg.edu.ua.

2.     Для учнів 5–9 класів на сайті  kievoit.ippo.kubg.edu.ua  розміщено уроки з курсу інформатики, в тому числі профільного рівня навчання інформатики для 10-11 класів з програмування.

3.     Для вивчення окремих тем з української мови та математики учням 11 класів будуть організовані щотижневі вебінари.

4.     На сайті «Столичний центр відкритої освіти vo.ippo.kubg.edu.ua  розміщено відкриті електронні освітні ресурси для дистанційного навчання учнів.

НАКАЗ ПО ШКОЛІ