ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:
Прийом оригіналів заяв призупинено.
Про відновлення та необхідність перереєстрації
часу подання буде повідомлено додатково.

Майбутнім першокласникам

Тут розміщується все стосовно перших класів. Просимо стежити за оновленнями.

АЛГОРИТМ ПОДАННЯ ЗАЯВ ДО 1 КЛАСУ

1. 1. Надіслати електронні копії документів у сканованому (НЕ ФОТО) вигляді на електрону пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Тема листа складається з прізвища, імені та імені по батькові дитини та номера мобільного телефона заявника в міжнародному форматі (+380*********). Зворотня електронна адреса має збігатися з такою в заяві.
  • Заява — доступна для завантаження в PDF-файлі для заповнення та/або друку. Заяву можна роздрукувати, заповнити і відсканувати або заповнити поля форми в файлі та відправити збережений файл без друку.
  • свідоцтво про народження дитини
  1. Заповнити анкету майбутнього першокласника за посиланням http://bit.ly/1kl17sch
  2. Зареєструватися в електронній черзі на сайті школи на подачу оригіналів
    Згідно з
    наказом № 58 від 7 квітня 2021 р. ДОН м. Києва прийом заяв призупинено. Усі, хто вже зареєструвався, очікуйте зворотний зв’язок від адміністрації. Копії документів можна надсилати, анкету першокласника можна заповнювати.

3. Одному з батьків, підписувачу заяви, відвідати школу (відповідно до часу запису в електронній черзі), особисто подати оригінали документів, пред’явивши документ, що посвідчує особу заявника.

ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ

• заява; якщо заява заповнена в електронному вигляді, її роздрукують в школі для підписання від руки;
  • свідоцтво про народження дитини (тільки пред’явити);
  • медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» до закладу освіти;
  • документ, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини (за наявності);
  • висновок про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації для зарахування дитини в інклюзивний чи спеціальний клас (за наявності і бажання батьків).

Заяви для прийому до 1 класу будуть прийматись з 12 квітня 2021 по 31 травня (за попереднім записом)

Крім того, заяви про зарахування та зазначені документи до 31 травня можуть бути одночасно подані до інших закладів освіти (без обмеження їх кількості) для зарахування на вільні місця.

Усі батьки, які бажають скористатися правом вибору школи не за територією обслуговування, надають зазначені документи в обраний заклад і за наявності вільних місць дитина буде зарахована  (або згідно з Порядком проведення жеребкування для зарахування дітей до закладу освіти на вільні місця).

Жеребкування проводиться у період з 05 по 10 червня. Впродовж 01–15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня тільки на вільні місця.