ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ:

(0,4 ст.)

Резюме та додаткова інформація на запит: info@school17.kiev.ua
Viber: +380502661845 (9:00–17:00)

З 14 вересня строком мінімум на два тижні Київ потрапляє до «помаранчевого» рівня карантину. На цей час навчальний процес у закладах дошкільної та загальної шкільної освіти не припиняється. Наша школа продовжує освітній процес з особливостями, про які сказано в документах до початку навчального року.

ГОЛОСУВАННЯ
ЗАКІНЧЕНО :-(

Тут розміщується все стосовно перших класів. Зустріч для батьків — 27/08/2020 о 18:00. Просимо стежити за оновленнями.

Початок навчального року з 1 вересня в очному режимі.

Викладачі перших класів: 1-А, Коляда Лариса Миколаївна; 1-Б, Соценко Ірина Олегівна.
До кінця тижня, 21 серпня, мають вирішити питання, в якому форматі проводити збори. Швидше за все очно, в актовому залі школи.
Всі батьки майбутніх  першокласників  отримають  інформацію на Вайбер-групу класу про дати і час проведення зборів (попередньо плануємо на 26–27 серпня).

Для подальшого інформування батьки також мають зареєструвати свого першокласника за допомогою унікальної мейл-адреси на human.ua — після реєстрації на мейл приходить інструкція та код приєднання до просторів 17-ї школи. Детальніше про реєстрацію тут. Якщо раптом лист не приходить, можна окремо звернутися на мейл школи за кодом приєднання. Там само видно розподіл по класах.

Підсумковий наказ про зарахування

Вільних місць у перших класах немає.

Результати жеребкування 9 липня 2020 р.

Вільних місць у перших класах немає.

Виправлення: у 2-й позиції списку першочерговиків має бути «Баранов».