Сьогодні
19.09.2018


8:17

У 5–11 класах
заняття
розпочнуться
о 8:30
У 1-х класах
заняття
розпочнуться
о 8:30
У 2-4 класах
заняття
розпочнуться
о 8:30
Розклад дзвінків
у 5–11 класах:


1-й урок: 08:30 – 09:15

2-й урок: 09:25 – 10:10

3-й урок: 10:25 – 11:10

4-й урок: 11:25 – 12:10

5-й урок: 12:30 – 13:15

6-й урок: 13:25 – 14:10

7-й урок: 14:15 – 15:00

8-й урок: 15:05 – 15:50

Алексєєва Ірина Петрівна
початкові класи

Барсук Тетяна Анатоліївна
українська мова і література

Биховченко Світлана Петрівна
початкові класи

Біндер Белла Семенівна
російська мова та література

Біндер Григорій Мойсейович
фізика
???–1993

bondarenko matematyka

Бондаренко Тетяна Володимирівна
математика

briginec phisika

Бригінець Валентин Петрович
фізика

Брусиловська Наталія Володимирівна
математика

brusnika muzyka

Брусника Оксана Іванівна
музика

veenko inozemna

Веєнко Валентина Андріївна
англійська мова

Вернидуб Оксана Миколаївна
фізика

ganzha dyrektor

Ганжа Зоя Миколаївна
директор школи, історія
1989—1992

Горелов Григорій

goriaev fizkult

Горяєв Олексій Миколайович
фізкультура

gumennaja ukrmova

Гумінна (Олішкевич) Т. В. 
українська мова

Домрачева Ольга Федорівна
інформатика

degtiariov istoria

Дегтярьов І. Л.
історія

 

Дука Тамара Олександрівна

Дука Тамара Олександрівна
фізика

zakrevskaja geogr

Закревська Лідія Василівна
географія

zarecki ss

Зарецький Семен Семенович
фізика

kalenko nimecka

Каленко Люція Семенівна
німецька мова

Коваленко Микола Васильович
історія

kolomijchuk chimia

Коломійчук Тетяна Володимирівна
хімія та фізика

Корчинська Iрина Михайлівна
фізкультура

Косар Ганна Василівна
іноземна мова

leshchik zarubizhna

Лещик Тетяна Романівна
бібліотекар, зарубіжна література та іноземна мова

maluchkova

Малючкова

Мащенко Наталія Iванівна
початкові класи

Ожелевський Станіслав Вікторович
ДПЮ

Пасько Ніна Висилівна
хімія

Пеккер Ізабелла Борисівна
початкові класи

Пильщикова Олена Василівна
початкові класи

plesa metematyka

Плеса Олена Іванівна
математика

ratushniak risskij

Ратушняк Людмила Ізраїлівна
російська мова та література

Решетілова Ніна Андріївна
російська мова та література

roshin vju informatika

Рощин Владислав Юрійович
інформатика

roshchin fizika

Рощин Юрій Ростиславович
фізика

ruvinskaja chimija

Рувінська
хімія

rudyk trud cherchenie

Рудик Микола Гнатович
трудове навчання, креслення

Сліпухіна І. А.

Смиковська Лариса Володимирівна
математика

solovjovaav anglijska

Солов'йова Агнеса Вікторівна
англійська мова

tertychna matematyka

Тертична Ганна Василівна
математика

Тiмошек Л.I.

tkachenko l s

Ткаченко Лариса Сергіївна
хімія

fedorchenko inozemna

Федорченко Ніна Харитонівна
англійська мова

fishbein nvb

Фішбейн Абрам Ісаакович
НВП

chazin k i fizkult

Хазін Костянтин Йосипович
фізкультура

chazin fizkult

Хазін Семен Костянтинович
фізкультура

Ходорковська Зинаїда Львівна
початкові класи

khomenkoov fizykaХоменко Олена Вікторівна
фізика

Цикаленко Людмила Петрівна
трудове навчання

Черненко Кіра Миколаївна
хімія

chechivska pochatkova

Чехівська Тамара Валеріївна
початкові класи

chub n i ukrmova

Чуб Ніна Іванівна
українська мова та література

shapiro matematyka

Шапіро Олександр Петрович
математика

shatokhina istorija

Шатохіна Тетяна Іванівна
історія

shcherban direktor

Щербань Людмила Володимирівна
директор школи,  фізкультура
1992–2002

jakovenko pochatkova

Яковенко Олександра Михайлівна

початкові класи

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов