Сьогодні
21.08.2018


17:11

У 5–11 класах
навчальний
день
закінчено
У 1-х класах
навчальний
день
закінчено
У 2-4 класах
навчальний
день
закінчено
Розклад дзвінків
у 5–11 класах:


1-й урок: 08:30 – 09:15

2-й урок: 09:25 – 10:10

3-й урок: 10:25 – 11:10

4-й урок: 11:25 – 12:10

5-й урок: 12:30 – 13:15

6-й урок: 13:25 – 14:10

7-й урок: 14:15 – 15:00

8-й урок: 15:05 – 15:50

п\п

Назва гуртка

Напрямок діяльності гуртка

Керівник

Фах

Оплата

К-ть

діт.

Вік дітей

Режим роботи

по кожній групі

1.

Загін ЮІР

інші

Давиденко І.Г.

Вчитель математики

Б/к

13

середня школа

ПН 15–15.45

2.

Загін юних пожежників

інші

Ляховенко О.М.

Вчитель зарубіжної літератури

Б/к

26

середня школа

ЧТ 15–15.45

3.

Агітбригада «Молодь вибирає здоров’я!»

інші

Гузь Л.М.

Вчитель української мови та літератури

Б/к

29

середня школа

СР 15–15.45

4.

Шахи

інші

Андрущак М.Ю.

тренер

0,25

20

молодша школа

ВТ 16.15–17.00

ЧТ 15.00–17.00

5.

Вокального співу

(ансамбль «Джерельце»)

Худ-естет.

Найденко Н.Р.

вч. музики

0,25

10

10

молодша школа

середня школа

ВТ 16. 15–17. 00

СР.15.10–17.00

ЧТ 16.10–18.00

6.

Вокального співу (ансамбль «Співаночка»)

Худ-естет.

Карпенко Г.В.

методист БДТ

б/к

40

основний рівень І гр.

Основний рівень І гр

Основний рівень І гр.

Основний рівень ІІ гр.

Індивідуальний вокал

Основний рівень І,ІІгр.

ВТ13.15–14.00

СР 13.15–14.00

СР 14.15–15.00

СР 15.15–16.00

СР 16.15–17.00

ЧТ 13.15–14.00

7.

Театральний гурток

«Театр-студія» АРТ-Балаган»

Худ-естет.

Мельничук О.М..

Співробітник

б/к

15

молодша школа

ПН, ЧТ 15.00–16.30

8.

Декоративно-прикладне мистецтво

Худ-естет.

Кардава Н.А.

Співробітник БДТ

б/к

15

молодша школа

ПН14.30–16.05 (І-й рік навчання), 16.15–17.50 (ІІ-й рік навчання)

СР 14.30–16.05 (І-й рік навчання), 16.15–17.50 (ІІ-й рік навчання)

9.

Гурток образотворчого мистецтва «Чарівна палітра»

Худ-естет.

Грищенкова К.В.

співробітник

б/к

15

Молодша школа

СР, ПТ 14.50–16.00

10.

Гурток «Петриківський розпис»

Худ-естет.

Логінова Д.В.

співробітник

б/к

15

Молодша школа

Середня школа

ВТ, ЧТ 15.00–16.30

11.

Гурток вокального співу «МАЖОР»

Худ-естет.

Безушко В.В.

співробітник

б/к

10

Молодша школа

СР, ПТ 16.00–17.10

12.

Гурток образотворчого мистецтва

Худ-естет.

Маркіна Н.В.

співробітник

б/к

15

Молодша школа

Середня школа

ВТ, ЧТ 16.30–18.00

13.

Математичний «Кенгуру»

Досл-експер

Яременко В.А.

Вчитель математики

0,13

10

середня школа

ВТ 15.00–16.00

ЧТ 15.00–16.00

14.

Заочна фізико-математична школа

Досл-експер.

Владимирова Т.В.

Вчитель фізики

0,12

10

середня школа

ПН 15.00–16.00

СР 15.00–16.00

15.

«Сходинки до інформатики»

Наук-техн.

Шевчук Л.І.

Вч. інформатики

0,25

20

середня школа

старша школа

ПН,ВТ 15.15–16.00

16.15–17.00

16.

«Цікава іноземна мова»

Гуманітарний

Машкіна Т.І.

Керівник гуртка

0.25

20

молодша школа

ПН15.00–16.30

ВТ 14.00–15.30

ЧТ 14.00–14.45

17.

«Школа рок-н-ролу»

Хореографія

Фізк-спорт

Потьомкіна І.Г.

Вчитель фізкультури

0,25

20

Старша школа

ВТ,СР 16.15–17.15

Спортивна зала

ВТ,СР 17.15–18.00 актова зала

18.

Регбі

Фізк-спорт

Дідович В.Д.

Тренер ДЮСШ

ДЮСШ

20

середня школа

старша школа

ПН 17.00–19.00

СР 17.15–21.00

ПТ 17.00–19.00

(великий зал)

19.

Школа олімпійського резерву Дерюгіних

Фізк-спорт

Курінна Н.Е.

Тренер ДЮСШ

ДЮСШ

15

15

молодша школа

середня школа

ПН 16.30–18.30 мал. Зал

19.00–21.00вел.зала

ВТ-17.15–21.00 вел. зал,

16.30–19.30 мал зал

СР 16.30–19.30 мал зал

ЧТ-17.00–21.00 вел зал,

16.30–19.30 мал зал

ПТ 19.00–21.00 вел зал,

16.30–18.30 мал зал

СБ 09.00–15.30мал..зал

09.00–15.30вел..зал

20.

Плавання

Фізк-спорт

Лаврентьєва Л.М.

Вчитель фізкультури

1 ст.

60

молодша школа

середня школа

ПН,СР.ПН 15.00–18.30

ВТ, ЧТ15.00–18.00

21.

Теніс

Фізк-спорт

Словцов О.І.

Керівник гуртка

0.25

10

молодша школа

середня школа

ВТ.14.30–16.10

ПТ. 14.30–16.10

22.

Айкідо

Фізк-спорт

Подстєвой О.В.

Керівник гуртка

0.25

15

молодша школа

середня школа

ПН 15.30–17.00

СР14.40–16.30

23.

Бойовий гопак

Фізк-спорт

Лемешко Т.В.

Керівник гуртка

0.25

15

середня школа

ВТ 15.00–16.30

ПТ 15.00–17.00

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов