Найближчим часом

26 жовтня в Подільському районі на базі нашої школи відбувся І етап Конкурсу патріотичної пісні «В серцях і в пісні вам слава луна», присвячений вигнанню нацистських окупантів з України.

В конкурсі взяли участь учні 3–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів масивів Поділ та Куренівка, а саме: ЗНЗ №№ 2, 10, 17, 19, 68, 100, 107, 114, 123, 124, 271.

Конкурсанти виступали в чотирьох номінаціях: ”Солісти”, “Дует”, “Група”, “Ансамбль”. Всі пісні, що пролунали на Конкурсі — яскраві, наповнені змістом та чудовою мелодією, підібрані з високим музичним смаком.

Не залишив байдужих виступ єдиного представника чоловічої статі серед солістів — учня романо-германської гімназії № 123 з піснею Олександра Злотника «Я бажаю вам сонця і миру!». Всіх вразив заключний виступ — дует учнів спеціалізованої школи  № 124, які виконали пісню Ігоря Дріжчаного “Оберіг для України”.

“Ретельно підготовлений Конкурс патріотичної пісні викликав позитивні емоції, у всіх учасників. Вразило відповідальне ставлення учнів до своїх виступів. Діти безперечно талановиті та патріотично налаштовані”, “Конкурс є актуальним та допомагає дітям усвідомити та сформувати своє ставлення до Батьківщини”, “Хочемо побажати маленьким виконавцям міцного здоров'я, творчого натхнення, успіхів і вокальних злетів на славу нашій рідній Україні”, — такими щирими словами закінчили творчу зустріч члени журі Конкурсу.